o nas

Biuro Doradcze DOBRY PROJEKT to firma konsultingowa działająca na rynku usług doradczych od 2005 roku.

Doradzamy przedsiębiorcom, instytucjom publicznym oraz organizacjom pozarządowym w zakresie efektywnego wykorzystania środków z programów i funduszy Unii Europejskiej. W zależności od potrzeb klientów łączymy kompetencje naszych ekspertów, którzy pracując w ramach interdyscyplinarnych zespołów pomagają klientom w różnych obszarach ich działania.

Naszą specjalizacją są projekty z obszaru ochrony zdrowia, zarówno te twarde inwestycyjne (zakupy sprzętu medycznego, e-zdrowie, budowa – rozbudowa podmiotów leczniczych), jak i miękkie, związane z profilaktyką, szkoleniami dla branży medycznej, usługami społecznymi i zdrowotnymi. Jesteśmy specjalistami w wdrażaniu rozwiązań poprawiających Dostępność placówek medycznych (Dostępność+).

Skutecznie wspieramy firmy i przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich problemów inwestycyjnych i rozwojowych, wskazując sposoby, które pomagają w budowaniu wartości dodanej dla ich biznesu. Nasze usługi doradcze nastawione są na praktyczny rezultat, osiągnięcie ustalonych celów w perspektywie rynkowej i finansowej. Dla Joanny Kasprzak-Dżyberti – założycielki i właścicielki firmy najważniejszym było, jest i będzie profesjonalizm i dobra praktyka współpracy w obsłudze klientów. Wiedza i zamiłowanie do tematyki unijnej stały się filarami firmy DOBRY PROJEKT.

Początek działalności firmy przypadł w czasie programowania środków z Unii Europejskiej (lata 2004-2006), kiedy to usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania środków unijnych raczkowały. Biuro Doradcze DOBRY PROJEKT wykorzystało ten czas na zebranie niezbędnego doświadczenia, zbudowanie doświadczonego zespołu specjalistów i zaczęło odnosić pierwsze sukcesy na polu pozyskiwania dotacji unijnych.

Ostatnie lata działalności były niezwykle owocne i przyniosły miarodajne wyniki, ponad 300 mln dofinansowania dla klientów DOBREGO PROJEKTU.

Jesteśmy liderem rankingu firm doradczych wg magazynu branżowego Fundusze Europejskie, od wielu lat.

W każdej chwili można zweryfikować naszą wiarygodność jako kontrahenta poprzez program Rzetelna Firma!